References

Jonathan i Martina jsou velice kvalitní učitelé angličtiny, kteří dokáží do mnohdy nudné látky přinést vtip a dobrou náladu. Naše firma jejich služby využívá již několik let a bude v tom i nadále pokračovat, protože výsledky se dostavují. Je jedno jestli se věnují skupině či jednotlivci vždy je znát osobitý a vřelý přístup. Z mojí strany a také ze strany našich zaměstanců můžeme hodiny s Jonathanem a Martinou vřele doporučit těm , kteří se svojí angličinou chtějí pohnout tím správným směrem.

Vojta, Tábor.

 

JB's English Tábor : Pro mne je to velmi pozitivní způsob výuky angličtiny. Profesionální přístup, vždy dobře naladěn.

Pavel, Náchod.


To že angličtina může být mým denním pracovním chlebem pouze má pouze jeden jediný důvod a to je tenhle vysmátý chlapík. Naučil mě za tři roky od nuly opravdu mnoho. A poprvé jsem zjistil že angličtina není to jenom gramatika a slovíčka, ale je to o legraci o povídání si o všem možným o tom nebát se mluvit nebát se dělat chyby a to mě naučil zatím jenom on. Jeho lekce jsou velmi příjemnou pracovní povinností. Díky Johny.

Marek, Bechyně.


Hodiny s JB's English jsou skvělé, profesionální a zábavné. Vřele doporučuji!!

Jana, Tábor.


Jonathan opět ukázal svoje skvělé kvality jako učitel s přátelským přístupem. Dokázal posunout mojí úroveň angličtiny na takovou o které se mi mohlo pouze zdát. Má přehled o všech zkouškách a co která obnáší za nutné schopnosti. Cambridge exams done. Thanks Jonathan!

Filip, Tábor.

 

Skvělé hodiny, velmi profesionání a vždy zábavné.

Jiří, Tábor.

 

Navštěvuji kurzy JB's English více než 3 roky. Jsou to nelepší kurzy, jaké jsem kdy absolvovala. Profesionalita, individuální přistup a přátelské prostředí. Všem doporučuji.

Jaroslava, České Budéjovice.

 

Pod vedením JB's English jsem za půl roku schopný vést plynný rozhovor v anglickěm jazyce. Výuka je efektivní, přizpůsobuje se mým potřebám a zároveň je zábavná. Doporučuji.

Pavel, Milevsko.

 

Na hodiny angličtiny k Jonathanovi chodím už dva roky a jsem naprosto nadšená. Především proto, že si připadám spíš jako na příjemné návštěvě než jako ve škole. Zároveň ale na sobě pozoruji, že jsem se za tu dobu neuvěřitelné posunula. Přečíst si knížku v originále pro mě byl skoro nepředstavitelný sen, ale dnes  je to běžná věc, nad kterou už se ani nepozastavuju. Na skupinových hodinách jsem potkala velmi milé, ochotné a přátelské lidi, díky kterým se těším na každou další hodinu. A nesmím zapomenout zmínit, že Jonathan je nejen velmi sympatický a zajímavý člověk s obrovským smyslem pro humor, ale zároveň zůstává profesionálem a jeho lekce mají jasný řád a strukturu. Díky tomu jsou tyhle hodiny angličtiny zábavné a současně velmi efektivní.


Katka, Tábor.

Hodiny a jiny s JB's English jsou pro mě dobře investovaným časem. Nejvíce oceňuji variabilitu a přizpůsobení k mým potřebám. Atmosféra výuky je velice přátelská a zároveň s vysokou úrovní výuky. Navíc jako rodilý mluvčí umí excelentně česky vysvětlit anglickou gramatiku. Jeho hodiny navštěvuji mnoho let a díky tomu jsem se dostal na bezproblémové používání angličtiny pro soukromou i pracovní potřebu. Díky JB's English, pro mě jsi jednička!

Petr, Milevsko

Na hodiny angličtiny k Jonathanovi chodím už čtvrtým rokem a za tu dobu jsem se neuvěřitelně zlepšila. Díky jeho komunikativní povaze jsem se anglicky naučila hovořit téměř jako svým rodným jazykem. Hodiny jsou vždy skvěle připravené a rozhodně mě nikdy nenudí. Určitě doporučuji!

Linda, Planá n. Luž.

Do JB's English Tábor jsem začal chodit s tím, že jsem si chtěl zlepšit komunikaci v angličtině, zlepšit si gramatiku a přiučit se nová slova. JB’s English navštevuji už půl roku a mohu říct, že se mi všechna má očekávání splnila. Cítím se v komunikaci sebevědomější, má gramatika se zlepšila, má slovní zásoba se každou hodinou více a více obohacuje. Při hodinách si mohu vybrat, jak chci kombinovat gramatiku a konverzaci, což je za mne velké plus. Do JB's English školy chodím rád, protože si nejen zlepšuji angličtinu, ale také se dozvím i zajímavé věci. Školu určitě všem doporučuji, protože je to dokonalá cesta k naučení se komunikovat plynule anglicky k dennodenní potřebě až po složitější odbornou angličtinu.

Luboš, Chýnov

  • English
  • Česky
Please contact Jonathan:
(in Czech or English language)
Phone: 777 988 845
Email: info@jb-english.cz
detail