Reference

JB's English Tábor : Pro mne je to velmi pozitivní způsob výuky angličtiny. Profesionální přístup, vždy dobře naladěn.

Pavel, Náchod.


To že angličtina může být mým denním pracovním chlebem pouze má pouze jeden jediný důvod a to je tenhle vysmátý chlapík. Naučil mě za tři roky od nuly opravdu mnoho. A poprvé jsem zjistil že angličtina není to jenom gramatika a slovíčka, ale je to o legraci o povídání si o všem možným o tom nebát se mluvit nebát se dělat chyby a to mě naučil zatím jenom on. Jeho lekce jsou velmi příjemnou pracovní povinností. Díky Johny.

Marek, Bechyně.


Hodiny s JB's English jsou skvělé, profesionální a zábavné. Vřele doporučuji!!

Jana, Tábor.


Jonathan opět ukázal svoje skvělé kvality jako učitel s přátelským přístupem. Dokázal posunout mojí úroveň angličtiny na takovou o které se mi mohlo pouze zdát. Má přehled o všech zkouškách a co která obnáší za nutné schopnosti. Cambridge exams done. Thanks Jonathan!

Filip, Tábor.

 

Skvělé hodiny, velmi profesionání a vždy zábavné.

Jiří, Tábor.

 

Navštěvuji kurzy JB's English více než 3 roky. Jsou to nelepší kurzy, jaké jsem kdy absolvovala. Profesionalita, individuální přistup a přátelské prostředí. Všem doporučuji.

Jaroslava, České Budéjovice.

 

Pod vedením JB's English jsem za půl roku schopný vést plynný rozhovor v anglickěm jazyce. Výuka je efektivní, přizpůsobuje se mým potřebám a zároveň je zábavná. Doporučuji.

Pavel, Milevsko.

  • English
  • Česky
Kontaktujte prosím Jonathana:
(v českém nebo anglickém jazyce)
Tel.: 777 988 845
Email: info@jb-english.cz
detail